Kuidas rentida?

Vali tooted
Vali rentimiseks soovitud nõud tootekataloogist. Meie tootevalikus on kõik, et katta korralik peoloaud.
Lisa tooted ostukorvi
Rentimiseks vali esmalt sobiv kuupäevade vahemik ning lisa soovitud kogus nõusid ostukorvi. Arvesta, et rendiperiood algab ja lõpeb Sinu poolt valitud kuupäevadega. Erinevaid tooteid ostukorvi lisades, jälgi et kuupäevad oleks alati samad.
Vormista tellimus
Vormista tellimus. Aadressi lahtrisse sisesta aadress, kuhu tooteid ootad. Selle aadressi võtame aluseks soovi korral ka transpordi arvestamisel.

Lepime kõiges täpsemalt kokku
Pea meeles, et enne kui nõuderent jõustub lepime omavahel kokku transpordi, kättesaamise ja tagastamise kellaajad ning vastame kõigile tekkinud küsimustele.

Peale kokkulepete jõustumist edastame arve, ning peale selle tasumist on meievaheline nõuderent jõustunud.
Saad nõud kätte
Vastavalt, kas tuled nõudele ise järele või toome need Sinu peokohta, kohtume kokkulepitud kellaajal.
Tagasta nõud kokkulepitud kuupäeval
Kohtume taas, kui nõud kokkulepitud kuupäeva tagasi saame.
Ära pese nõusid! Selle teeme meie Sinu eest. Eemalda nendest söök-jook ning pakenda need samadesse pakenditesse, kus need olid rendile andes.

Hind sisaldab rendiperioodi 24h ilma transpordita.

Kõik pretensioonid renditavate nõude suhtes tuleb esitada sama päeva jooksul, kui nõud saadi ja enne laenutustoodete kasutamist. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.

Tagastatav inventar peab olema korrektselt pakitud samadesse pakenditesse, kus nad olid rendile andes. Nõudest tuleb eemaldada söök-jook ja muud lisad (paber, prügi jne). Kui tagastamiseks on nõudes söök-jook eemaldamata, lisandub lisatasu. Nõud ei pea olema puhtaks pestud.

Rentnik kohustub tagastama täpselt sama inventari, samas koguses vastavalt tellimuslehele. Inventari tagastamisel puudu jäänud/vahetusse läinud üksikuid laenutustooteid on võimalik tagantjärele tuua/vahetada ainult kahe tööpäeva jooksul. Hiljem lisandub lisatasu.

Vahetusse läinud või purunenud inventar kuulub välja maksmisele Veski Külalistemaja poolt kehtestatud müügihinna ulatuses.

Transpordi soovi korral lisandub lisatasu. Võta ühendust veski.kulalistemaja@gmail.com

Rendi nõudping Cart
Scroll to Top